Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Чому присвячений новий проект ГО «УЦГІ «Світло» з розвитку креативної економіки?

З грудня 2017 року в рамках Програми територіального співробітництва Білорусь – Україна (EaPTC) починається реалізація міжнародного проекту «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер зростання МСП і самозайнятості в прикордонних громадах України та Білорусі» (www.eaptc.eu/ru/program/view -belarus-ukraine.html).

Фото свитло 13

Мета проекту: підвищити рівень життя місцевих громад та зберегти загальну історико-культурну спадщину в прикордонних областях України та Білорусі.

Завдання проекту:

1) зміцнити співпрацю між прикордонними регіонами шляхом реалізації спільних бізнес і культурних ініціатив в сфері народних ремесел;

2) підвищити рівень зайнятості та самозайнятості населення в місцевих громадах (насамперед молоді та інвалідів), шляхом розвитку традиційних народних промислів і ремесел;

Фото свитло 14

3) налагодити ефективні бізнес-канали для виходу місцевого етно-продукту на нові ринки (насамперед, ринки ЄС).

В рамках проекту відкриваються такі можливості для молоді, як безкоштовне навчання і підтримка старту бізнесу в сфері народних ремесел і хенд-мейду (тренінги, дистанційні навчальні курси, робочі хаби, допомога в просуванні товарів на зовнішні ринки, інші послуги).

Виконавцем проекту є громадська організація “Український Центр Інтелектуального Розвитку” (м.Ірпінь, Київська область, Україна, www.ucid.org.ua, ucidngo@gmail.com).

Фото свитло 15

В реалізації проекту беруть участь такі українські та білоруські партнери як:  Відділ ідеологічної роботи, культури і у справах молоді Рогачевского районного виконавчого комітету Гомельської області (м. Рогачев, Гомельська область), Еколого-краєзнавче громадське об’єднання «Неруш» (м. Барановічі, Брестська область), Громадська організація “Український Центр Громадянських ініціатив “Світло” (Київ).

Якщо вам цікаво почати свій бізнес в сфері народних ремесел або хенд-мейд, і ви живете в Київській, Чернігівській і Житомирській областях України, або Брестської і Гомельської областях Білорусі, телефонуйте +380953729179 або пишіть на адресу gosvitlo@gmail.com.

Фото свитло 16

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.