Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Початок нового проекту з молодіжного самоврядування!

З радістю повідомляємо, що Громадська організація “Український центр громадянських ініціатив “Світло” починає реалізацію проекту  «ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян».

Мета проекту – навчити молодь зі Сходу та Півдня України  можливостям  участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу  за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних Рад.

Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

В ході проекту передбачено проведення 7 одноденних тренінгів на тему: «Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян».

На тренінгах будуть розглянуті наступні теми:

  • новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;
  • молодіжне самоврядування – можливості та методи впливу на владу;
  • «Молодіжна Рада – молодіжна  влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;
  • старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Тренер – Юлія Мархель, президент ГО “Let’s do it, Ukraine”. Координатор акції “Зробимо Україну чистою разом”, Всеукраїнського Форуму «Взаємодії і розвитку», Всеукраїнського екологічного фестивалю “Ч?СТОFEST”.

Найактивніші учасники тренінгів будуть мати нагоду прийняти участь у Форумі  з молодіжного самоврядування за участі відомих громадських активістів та публічних діячів, якій відбудеться у квітні 2018 року в Одесі. Також буде проведений конкурс міні-грантів, у рамках котрого будуть підтримані 2 найбільш  вдалих проекти, спрямованих на розвиток молодіжного  самоврядування в регіоні проекту.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел.  +380 95 372 91 79. Або за адресою: gosvitlo@gmail.com

bezymyannyy-2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.