Український центр громадянських ініціатив «Світло»

16 лютого у Херсонській міській раді відбувся тренінг “Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян” від ГО “УЦГІ “Світло”.

Тренерка Юлія Мархель (лауреат Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України, голова наглядової ради ГО “Let’s do it, Ukraine”, координаторка акції “Зробимо Україну чистою разом”, Всеукраїнський Форуму «Взаємодії і розвитку», Всеукраїнського екологічного фестивалю “Ч?СТОFEST”) допомогла студентській молоді розібратися у ситуаціях, які часом стоять на заваді розвитку молодіжного самоврядування та яким чином можна їх змінити. Разом працювали над помилками та шукали шляхи виходу із ситуації, планували подальші кроки для розвитку молодіжного та, зокрема, студентського самоврядування.

Anton Plaksun, голова ГО “Український центр громадянських ініціатив “Світло”, розповів учасникам тренінгу про проект та відповів на запитання, долучившись до заходу через онлайн-зв’язок.

У Заході взяли участь студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ, Херсонського національного технічного університету (ХНТУ), ДНЗ “ХВПКУ”, Базового медичного коледжу, Херсонское Государственное Музыкальное Училище, ХДАУ – Херсонський державний аграрний університет, а також преставники громадських організацій “Глобальний погляд”, БО “100 відсотків життя”, ГО “Громадський центр “Нова генерація”.

У подальшому учасники тренінгу матимуть нагоду взяти участь у Форумі з молодіжного самоврядування за участі відомих громадських активістів та публічних діячів, якій відбудеться у квітні 2018 року в Одесі; 17 також у конкурсі міні-грантів, у рамках якого будуть підтримані 2 найбільш вдалих проекти, спрямовані на розвиток молодіжного самоврядування в регіоні проекту. *Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією PACT.

 

https://www.facebook.com/pg/ums.kherson/photos/?tab=album&album_id=177108183014429

27993728_177110146347566_7639801517762252244_o

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.