Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Тренінги “Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України

В лютому 2018 року в 7 містах України (Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Сєверодонецьк, Миколаїв, Херсон та Бердянськ) відбулися тренінги “Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян” від ГО “УЦГІ “Світло”, при підтримці USAID та PACT, в рамках програми «Долучайся!». Тренерка Юлія Мархель (лауреат Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України, голова наглядової ради ГО “Let’s do it, Ukraine”, координаторка акції “Зробимо Україну чистою разом”, Всеукраїнський Форуму «Взаємодії і розвитку», Всеукраїнського екологічного фестивалю “Ч?СТОFEST”) та експерт з фандрайзингу Микита Шабанов допомогли місцевої активної молоді розібратися у ситуаціях, які часом стоять на заваді розвитку молодіжного самоврядування та яким чином можна їх змінити. Разом працювали над помилками та шукали шляхи виходу із ситуації, планували подальші кроки для розвитку молодіжного та, зокрема, студентського самоврядування.

Антон Плаксун, голова ГО “Український центр громадянських ініціатив “Світло”, розповів учасниками тренінгу про проект та відповів на запитання, долучившись до заходу через онлайн-зв’язок. У заходах взяли участь студенти місцевих вузів, активної молоді, представників НУО.  У подальшому учасники тренінгів матимуть нагоду взяти участь у Форумі з молодіжного самоврядування за участі відомих громадських активістів та публічних діячів, якій відбудеться у травні 2018 року в Одесі; також у конкурсі міні-грантів, у рамках якого будуть підтримані 2 найбільш вдалих проекти, спрямовані на розвиток молодіжного самоврядування в регіоні проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.