Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Проект з просування молодіжних демократичних ініціатив в одеському регіональному сегменті соцмереж

61958-750x315

У вересні 2016 року ГО «Світло» при підтримці Посольства США в Україні починає проект з просування молодіжних демократичних ініціатив в одеському регіональному сегменті соцмереж.

Проект передбачає проведення серії майстер-класів (присвячених просуванню контенту в соціальних мережах, вимог до ефективного контенту, просуванню та розкрутці пабликів в соціальних мережах, основам інформаційної безпеки та и чеккінгу пропаганди в соціальних мережах), оголошення конкурсу контенту та інші захоли. Проект передбачає використання соцмереж для розвінчання негативних міфів та фейків про євроінтеграцію, реформи, демократичні перетворення в Одеської області.

Аудиторія: молодь, громадськість, засновники пабликів в соцмережах, ЗМІ та ін.

Про наступні проектні заході буде повідомлено заздалегідь.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.