Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Тренінг активної молоді, присвячений розвитку молодіжного самоврядування на Донбасі, відбувся у Маріуполі.

23 вересня 2016  року у Маріуполі відбувся тренінг  активної молоді, присвячений розвитку молодіжного самоврядування на Донбасі.

Тренінг відбувся на базі Приазовського Державного Технічного Університету  (Маріуполь).

На тренінгу були розглянуті наступні теми:

– новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;

– студентське самоврядування – можливості та методи впливу на владу;
-«студентська Рада – студентська влада» або чому важливо займатися активною громадською діяльністю;

– старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Тренер: Юлія Мархель, президент ГО “Let’s do it, Ukraine”, координатор акції “Зробимо Україну чистою разом”, Всеукраїнський Форуму «Взаємодії і розвитку», Всеукраїнського екологічного фестивалю “Ч?СТОFEST”.

Найбільш активним учасникам заходу було запропоновано прийнятим участь у подальших проектних заходах, а також долучитися до молодіжного руху «Студентська Рада – студентська влада» у Facebook. Згодом вони матимуть нагоду прийняти участь в освітньої поїздці до ВНЗ м. Львова для обміну досвідом щодо найвдаліших практик студентського самоврядування. Також для них буде проведений конкурс міні-грантів у рамках котрого будуть підтримані три найбільш вдалих проекти, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.

1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.