Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Оголошення! Ми шукаємо літніх людей, жертв націонал-соціалізму, що мають статус ВПО

Наша організація надає допомогу жертвам націонал-соціалізму, що мають статус ВПО. Допомога (придбання засобів гігієни, зимнього одягу, побутових  приладів, що покращують умови життя та інше) надається у рамках проекту «Допомога та адвокація інтересів вимушених переселенців, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України».

Фото Свитло 4

Даний проект реалізується при підтримці німецького фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (www.stiftung-evz.de/rus/nachalo.html) в рамках програми «Місце зустрічі – Діалог» (www.mestovstrechi.info/ua). Проект буде реалізований впродовж 2017-2019 рр. в Донецької та Дніпропетровської областях. Проект спрямований на надання актуальної допомоги внутрішнім переселенцям,  жертвам націонал-соціалізму та адвокацію їх інтересів. В ході проекту будуть підготовлені  волонтери, які допоможуть представникам цільової групи покращити умови життя, подолати ізольованість та дефіцит спілкування.

Якщо Ви (або Ваш родич) є жертвою націонал-соціалізму та маєте статус ВПО – телефонуйте за номером 0953729179 або пишіть на адресу gosvitlo@gmail.com.

Фото свитло 11 Фото свитло 12

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.