Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Результати відбору учасників англомовного онлайн-курсу з медіа-грамотності

Шановні учасники!

Дякуємо за інтерес до відкритого масового англомовного онлайн-курс з медіа-грамотності!

Повідомляємо, що ми отримали 4250 заявок. З котрих було відібрано приблизно 500 учасників. Та ще 500 учасників внесено до резервного списку.

Підкреслюємо, що Вам нічого не заважає пройти англомовний онлайн-курс з медіа-грамотності самостійно. Наш проект лише допомагає проходити цей Курс. Тому кожен наш слухач все одно проходить Курс самостійно.

Щоб пройти курс самостійно, Вам необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.coursera.org/learn/media. Курс стартує декілька разів на місяць. Найближча дата – 26 березня. Курс можна пройти безкоштовно, для цього потрібно заповнити форму на головної сторінки Курсу – розділ «Apply for Financial Aid».

Іншу інформацію щодо масового англомовного онлайн-курс з медіа-грамотності (на кшталт навчального відео та ін.), Ви зможете отримати, якщо зареєструєтесь на FB сторінці проекту за посиланням: https://goo.gl/bRDdH1

Ще раз дякуємо за участь у Конкурсі та бажаємо успіхів у вивченні англійської мови і медіаграмотності!

З повагою,
Команда ГО «УЦГІ «Світло»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.