Український центр громадянських ініціатив «Світло»

“EU4Skills: Кращі навички для сучасної України”

У професійно-технічної освіти є майбутнє. Загальний бюджет угоди “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України”, складає 58 млн євро, сторони підписали його у понеділок, 17 грудня у Брюсселі під час п’ятого засідання Ради асоціації Україна-ЄС. Як повідомляється, ці кошти підуть на підвищення ефективності реформ у галузі професійно-технічної освіти в Україні та покращення якості і привабливості професійно-технічної освіти як для жінок, так і для чоловіків. Гроші також допоможуть оптимізувати мережу та модернізувати інфраструктуру професійно-технічної освіти.

https://eu-ua.org/novyny/ukrayina-za-koshty-yevrosoyuzu-reformuye-ta-modernizuye-profesiyno-tehnichnu-osvitu?fbclid=IwAR3YmGyxYRWNyRLqWwIaw59N-s1pPOoMqlw2PMZTbBmAFMCpX2WvF2SBl5823

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.