Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Конкурс: просування виробів майстрів он-лайн

Майстрів з Рівненської, Волинської, Житомирської, Чернігівської або Київської області (за вилюченням Києва!) запрошуємо долучитися до конкурсу на надання послуг просування онлайн. Послуги фотографування, розробки дизайну, реклами безкоштовні і надаються на конкурсній основі.
Критерії відбору:
– вироби ручної роботи,
– якість та наявність товарів,
– наявність магазину в соціальних мережах, на Etsy.
Перевага надаватиметься майстрам які займаються традиційними українськими ремеслами та промислами або використовують українську символіку, мотиви та техніки у своїх виробах. Для участі у конкурсі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем.

Для участі у конкурсі заповнюйте форму за посиланням http://bit.ly/2HdH8MW до 30 січня. Апліканти, що успішно пройдуть відбір, отримають повідомлення на електронну адресу.
_______________
Усі витрати за послуги покриває ГО Український центр інтелектуального розвитку в рамках проекту “Craft it! Навчися і зроби”, який співфінансується Європейським Союзом і входить до програми Територіальне співробітництво країн Східного партнерства (EaPTC – http://www.eaptc.eu/ru/program/view-belarus-ukraine.html).
“Craft it! Навчися та зроби” – це транскордонний українсько-білоруський проект, що покликаний підвищити рівень життя місцевих громад і зберегти їх культурну спадщину. Більш детальна інформація про проект: craftit.org.ua або за адресою ucidngo.craft@gmail.com та facebook.com/craft.it.eaptc.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.