Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Конкурс для школярів на отримання стипендії для вивчення англійської мови

ГО «УЦГІ «Світло» оголошує попередній прийом заявок на участь у безкоштовній дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено – Access).

Програма реалізується у 7 містах – Києві, Херсоні, Бердянську, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, Маріуполі.

Учні середніх шкіл віком 13-15 років можуть отримати стипендію на безкоштовне вивчення англійської мови! Стипендія діє протягом 2021-2023 навчальних років.

Які умови для участі?
▪️ Ти мешкаєш у Києві;
▪️ На початок листопада 2021 тобі виповнилося 13 повних років;
▪️ Маєш статус ВПО, або твої батьки мають статус учасників АТО, або твоя родина перебуває у скрутних матеріальних умовах і має підтверджуючі документи (повний список документів дивись нижче за посиланням).

Що для цього потрібно?
▪️ Ознайомся із переліком необхідних документів.
▪️ Підготуй усе необхідне та не забудь вчасно надіслати.

Кандидати на участь у програмі Access повинні надати:
1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження (копія).
2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію). Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.
3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію). Таким документом може бути, наприклад, довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/сім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом, тощо.
4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см
5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.
6) Рекомендаційний лист від навчального закладу (у вільному форматі), у якому навчається кандидат або від вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять та дисциплінованість.

Останній день прийому документів: 14 грудня 2021 р.

Зазначені документи (сканкопії) потрібно надіслати координатору програми Access у м. Київ Микиті Шабанову, ГО «Український Центр Інтелектуального Розвитку», на адресу: ucidngo@gmail.com (з копією на gosvitlo.info@gmail.com). Тема листа: Київ_Access 2021_ПІБ.

Після 03.12.2021 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди. Початок занять – 06-13 грудня 2021. Заняття будуть проводитися в змішаній формі, у залежності від міських та державних карантинних обмежень.

Програма Access реалізується за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.