Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Онлайн тренінг-Форум: «Передача інноваційного досвіду США у викладанні англійської мови вчителям загальноосвітніх шкіл України»

Шановні викладачі англійської мови!

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн тренінгу-Форумі в рамках проекту «Supporting Fulbright TEA Alumni educational innovations aimed at development of English language learning and teaching in Ukraine». Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні та Regional English Language Office (RELO). Проект адмініструється ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло».

Тема онлайн тренінгу-Форуму: «Передача інноваційного досвіду США у викладанні англійської мови вчителям загальноосвітніх шкіл України».

На онлайн тренінг-Форум запрошуються вчителі англійської мови, що працюють в загальноосвітніх навчальних закладах України.

Дата тренінгу: 24-26 лютого 2022 р. (3 дні). Тривалість тренінгу – 25 годин. Початок кожного дня – о 10 годині, закінчення – о 18-19 годині. Всі учасники отримають відповідні сертифікати про проходження тренінгу.

Місце проведення: ZOOM, FB, YouTube. Учасники заходу зможуть почути доповіді спікерів – кваліфікованих фахівців, поставити їм питання та взяти участь в експертному обговоренні запропонованих тем (в окремих ZOOM кімнатах). Посилання на ZOOM буде надіслано заздалегідь. Нагадування про подію учасники отримають на емейл, який вкажуть при реєстрації.

В якості тренерів будуть запрошені кваліфіковані викладачі англійської мови, що пройшли стажування в США, та є випускниками Fulbright TEA Program або вчителями Access Microscholarship Program Ukraine.

Загалом буде залучено 12 Fulbright TEA Alumni та Access Teachers Ukraine. Тривалість виступу кожного тренера / команди тренерів– 2-3 години. Формат: презентація, міні-тренінг, майстер-клас.

На онлайн тренінгу-Форумі 12 відібраних Fulbright TEA Alumni та Access Еeachers Ukraine проведуть власні презентації/міні-тренінги/ майстер-класи на теми, пов’язані з сучасними технологіями викладання англійської мови.  Список тем та програма заходу буде надіслана у лютому.

Приклади тем: онлайн авторські освітні курси: розробка та просування; використання англомовних навчальних масових онлайн курсів MOOC; використання VR-технологій у навчанні англійської мови; використання коміксів у навчанні; медіаграмотність та фактчекінг; інклюзивні форми навчання; змішане офлайн/онлайн викладання англійської мови в США; тощо.

Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням до 22 лютого 2022: https://forms.gle/6P2sZ8rAPgVyNeMF7

Відібрані учасники отримають програму заходу та посилання на проектні заходи. Всі учасники отримають відповідні Сертифікати про проходження тренінгу.

Якщо в вас є питання, будь ласка, пишіть на адресу gosvitlo.info@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.