Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Безкоштовні онлайн уроки англійської мови для дітей ВПО від кваліфікованих викладачів

Друзі!

З радістю повідомляємо, що в жовтні 2022, ми починаємо новий проєкт: «Learning English – overcoming stress: free English for Ukrainian children affected by war».

В рамках цього проєкту, ми оголошуємо прийом заявок на участь у безкоштовної програмі з вивчення англійської мови. До участі у проєкті запрошуються учні та учениці навчальних закладів України, віком 13 – 17 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови та мають статус ВПО.

Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні та RELO (Regional English Language Office), фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах його проведення.

Проєкт надає можливість дітям, які постраждали від війни та мають статус ВПО (отриманий після 24 лютого 2022 року) та мають мінімальні знання з англійської мови, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Проєкт спрямований на проведення інтерактивних онлайн-уроків англійської мови для 300 дітей (13-17 років). Ці онлайн-уроки (відмінні від шкільної програми), дозволять кожному учаснику проєкту отримати 120 додаткових онлайн-годин (звичайні заняття та інтенсиви) вивчення англійської мови. У той же час, кожному учаснику проєкту будуть надані 15 годин психологічних онлайн-тренінгів з навичок вирішення конфліктів та подолання травм, пов’язаних із переміщенням та війною.

Заняття будуть проводити кваліфіковані та досвідчені вчителі, що працюють в English Language Access Microscholarship Program або є випускниками Fulbright TEA Program.

Тривалість проєкту: з жовтня 2022 р. до липня 2023 р.

Фінансова підтримка: проєкт компенсує вартість позашкільного навчання учнів та онлайн підручників.До кожної онлайн-групи буде запрошено 15 учнів. Навчання розпочнеться на початку листопада 2022, після формування групи.

Вимоги для учасників:

  • мають офіційний статус ВПО (отриманий після 24 лютого 2022 року);
  • до 24 лютого 2022 проживали у Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Сумській, Чернігівській, Одеській та Київській областях України;
  • мають високий рівень мотивації (згідно мотиваційному листу);
  • мають приблизний рівень володіння англійською мовою – А2;
  • вік – 13-17 років.

Якщо вас цікавить участь в проєкті, надсилайте короткого мотиваційного листа (не більше 100 слів) на адресу gosvitlo.info@gmail.com. В листі зазначте, чи є у вас або у вашої дитини статус ВПО, отриманий після 24 лютого 2022 та номер контактного телефону (що є активним у месенджерах).

Тема листа: Learning English 2022_ПІБ. Після попереднього відбору, з вами зв’яжеться викладач вашої групи, який зазначить дату та час онлайн співбесіді, список потрібних документів для участі та наддасть іншу інформацію.

Дедлайн надсилання листів – 7 листопада 2022.Якщо у вас є питання, надсилайте їх на адресу: gosvitlo.info@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.