Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Завершення проєкту «Програма громадянського залучення випускників Access у Східній Україні»

У жовтні 2022 ми успішно завершили проєкт «Програма громадянського залучення випускників Access у Східній Україні» (Access Program Alumni Engagement)».

Проєкт був реалізований за підтримки Посольства США в Україні та Regional English Language Office (RELO). Проект адмініструвався ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло».

Головною метою проєкту був професійний розвиток та сприяння нетворкінгу серед мережі випускників програми Access 2020-2021, шляхом підтримки проєктів, які ініційовані випускниками.

Проєкт був орієнтований на розвиток навичок громадянської участі 50 випускників програми Access 2020-2021, які брали участь у різноманітних громадських ініціативах, спрямованих на надання безкоштовного навчання англійській мові, популяризацію американської культури та цінностей для 200 економічно незахищених молодих людей у «помаранчевій зоні безпеки» Донецької та Луганської областей.

В ході проєкту, команди випускників Access Program, реалізували 5 власних міні-проєктів, спрямованих на розвиток місцевих громад та молоді. 

Наступне повідомлення Міні-проєкти випускників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.