Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Планшети для студентів Access Program з Маріуполя

Друзі! З листопада 2021 наша організація активно реалізує всеукраїнську програму English Access Microscholarship Program 2021-2023. 150 дітей з різних областей України, об’єднані в 7 груп, отримують безкоштовні регулярні уроки англійської мови, які проводять досвідчені вчителі.

Програма реалізується за підтримки Посольства США в Україні, Regional English Language Office (RELO) та FHI 360. Майже всі учбові групи Access Program постраждали від війни, більша частина дітей були вимушені покинути свої домівки.

Найскладніша ситуація у студентів маріупольської групи, більшість з них втратили свої домівки, адже вони були знищені росією. Для того, щоб покращити навчальні умови для групи Access Program з Маріуполя, ми, за підтримки Посольства США в Україні, змогли придбати сучасні планшети для цих дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.