Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Міні-проєкти випускників

В ході проєкту «Програма громадянського залучення випускників Access у Східній Україні» (Access Program Alumni Engagement)», команди випускників Access Program, реалізували власні міні-проєкти.

Проєкт був реалізований за підтримки Посольства США в Україні та Regional English Language Office (RELO). Проект адмініструвався ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло».

👉Так, випускники з Маріуполя реалізували проєкт «First Aid Instructions Kit for Teens»: https://misterkuper.github.io/FirstAidProject

У проєкті взяли участь: 4 випускники Access, 22 студенти, 2 викладачі Access. Проєкт покликаний поширювати базові знання першої медичної допомоги, що стало особливо актуальним в умовах поточної ситуації в Україні.

👉 Другий проєкт – «The Ukrainian Academy of Cultural Diplomacy»: https://uadiplomacy.com

У проєкті взяли участь: 4 випускники Access, 22 студенти, 2 викладачі Access.

Зараз, як ніколи, Україна потребує інструментів культурної дипломатії для формування іміджу нашої країни, а також для мотивації до вивчення української історії та культури, як для українців, так і іноземців. Важливо створити якісний освітній простір. Одним із ефективних способів комунікації є інтерактивний сайт для презентації культурних досягнень України.

Інформація на вебсайті поглибить знання дітей з теми, покращить вільне володіння англійською та українською мовами, відточить навички письма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.