Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Learning English – overcoming stress: free English for Ukrainian children affected by war

Друзі! З радістю повідомляємо, що в жовтні стартував наш новий проєкт: «Learning English – overcoming stress: free English for Ukrainian children affected by war».

Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні та RELO (Regional English Language Office), фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах його проведення.

В рамках цього проєкту, ми відібрали більше ніж 300 дітей, віком 13 – 17 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови та мають статус ВПО.

Проєкт надає можливість дітям, які постраждали від війни, мають статус ВПО (отриманий після 24 лютого 2022 року) та мають мінімальні знання з англійської мови, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Наступне повідомлення The circle of defense

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.