Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Хочемо поділитися неймовірною ініціативою, яку реалізували студенти Access з Маріуполя. Вони провели флешмоб для однолітків із США на тему «The circle of defense» для американської громади Фенікса. Це всесвітня акція до Дня захисників і захисниць України.

14 жовтня український народ вшановує свої Збройні Сили, мужніх чоловіків і жінок, які стоять на передовій і власним життям захищають не лише Україну, а й самі демократичні цінності.

Студенти Access запропонували організувати захід у Феніксі, оскільки там зараз проживає їхня фасилітаторка з англійської мови – Олена Танчик. Вони підготували кампанію та познайомилися з місцевими волонтерами з організації Кактус і Тризуб і допомогли з деякими ідеями та описами через Zoom.

Студенти зазначили, що для них, як для українців, важливо висловити підтримку та вдячність захисникам. Водночас їхня місія – пояснити американським одноліткам і суспільству, чому так важливо стояти і підтримувати Україну до самої перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.