Український центр громадянських ініціатив «Світло»

ФОТОКОНКУРС НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІДЕНТ?ЧНОСТІ КР?МСЬК?Х МІСТ «ЄВРОПЕЙСЬК?Й ПОГЛЯД»

Лого видродження

В рамках проекту «Європейська ідентичність кримських міст: сучасний погляд», Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло” оголошує фотоконкурс на найкращу роботу на тему європейської ідентичності кримських міст “Європейський погляд”. Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Участь у фотоконкурсі можуть брати авторські роботи, пов’язані з європейською ідентичністю кримських міст. Автор має показати, чому він вважає своє місто європейським, які елементи повсякденного життя сучасного кримського міста, на його погляд, актуальні і для Європи (соціально-економічні умови життя, європейські стандарти й цінності, інтереси молоді та суспільні взаємини тощо). Фоторобота (сюжет, назва, загальний контекст і сенс) має наочно демонструвати, що, на думку її автора, споріднює життя молодих людей Криму та Європи, чим, крім архітектури, схожі міста в цих регіонах і яке їх сприйняття.

 

Роботу переможця буде опубліковано на кольорових плакатах формату А2, які буде поширено по вишах і школах Криму. З найкращих робіт буде створено пересувну виставку, яку декілька місяців демонструватимуть у різних містах Криму. Крім того, найкращі фотороботи буде презентовано в європейських містах – побратимах кримських міст.

 

Кінцевий термін подання фоторобіт – 23 квітня. Результати конкурсу буде оголошено до 30 квітня.

 

Вимоги до фоторобіт:

– формати .jpg, .tif, .psd;

– роздільна здатність не менш ніж 300 dpi;

– розмір не менш ніж 1600 х 1200.

 

Роботи слід надіслати на електронну адресу svitlo.simferopol@gmail.com.

 

* * *

Мета проекту «Європейська ідентичність кримських міст: сучасний погляд» – інформування і організація дискусії щодо європейської ідентичності та європейських цінностей, формування у кримської молоді інтересу до Європи, європейських цінностей та європейської інтеграції.

Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» утворена в 2005 році. Метою організації є задоволення та захист законних соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей і потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій в Сімферополі і АР Крим. Більш детально див: www.gosvitlo.org.ua.

Метою діяльності Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Більш детально див: www.irf.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.