Український центр громадянських ініціатив «Світло»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ВІДКР?Т?Й ІНТЕРНЕТ-ПРОСТІР ДЛЯ РАЙОНН?Х ЗМІ Центральної України»

Прес-анонс

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ВІДКР?Т?Й ІНТЕРНЕТ-ПРОСТІР

ДЛЯ РАЙОНН?Х ЗМІ Центральної України»

У вересні 2012 року стартував проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України». Реалізує цей проект сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження».   Метою проекту є створення безкоштовних WEB-сайтів для районних друкованих ЗМІ Центральної України (Кіровоградська, Винницька, Черкаська та Полтавська області, за виключенням Дніпропетровської області) та навчання представників цих ЗМІ навичкам адміністрування сайтів, управління новинним контентом та інтеграції з соціальними мережами та новітніми медіа. Проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України» є логічним продовженням вдалих проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» та «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Півдня України». У ході відкритого Конкурсу, в рамках проекту «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України», з 25 конкурсних пропозицій були відібрані 16 місцевих друкованих ЗМІ (газети «Народна трибуна», «Діалог», «Сільський вісник», «Маловисківські вісті» – Кіровоградська область; «Вісник Козятинщини», «Подільський край», «Колос», «НОВА В.Г.», «Тульчинський край», «Незалежний Кур’єр» – Винницька область; «Вісник Городищини», «Шполянські вісті», «Трудова слава» – Черкаська область; «Події та коментарі», «Оржицькі вісті», «Громадська думка» – Полтавська область). У Конкурсі також виразили бажання взяти участь місцеві ЗМІ Харківської та Луганської областей. Відібрані районні ЗМІ Центральної України отримають у 2013 році електронну версію свого видання в мережі Інтернет. WEB-сайти створюються на партнерських умовах при безпосередній участі редакції-клієнта. Крім безпосереднього створення WEB-сайтів, в рамках проекту планується: à        проведення навчального дводенного семінару для представників відібраних ЗМІ, в ході якого вони отримають базові навички адміністрування web-сайту та управління контентом; à        розробка і випуск посібника для журналістів, в якому будуть розглянуті базові аспекти створення і розміщення медіа-контенту в мережі Інтернет, захисту авторських прав і інші ключові питання; à        презентація даних WEB-сайтів в Інтернет просторі Україні, а також серед представників ЗМІ, влади, громадських організацій і т.д.

У вівторок, 20-го листопада 2012 року об 11:00 у Кіровоградському прес-клубі реформ (адреса: вул. 50 років Жовтня, 1-а) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації вищезгаданого проекту, на якій будуть розкриті мета, завдання та основні заходи, передбачені проектом, буде Skype-конференція з менеджерами проектута спілкування із районними ЗМІ-учасниками проекту. Вхід вільний, без акредитації!

* * *

Сімферопольська міська громадська молодіжна соціально-екологічна організація «Світло» створена в 2005 році. Метою організації є задоволення та захист законних соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу молоді. За роки існування ГО «Світло» організувала чимало різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі і АР Крим. Опит реалізації ГО «Світло» проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» та «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Півдня України» свідчить про те, що редакції районних ЗМІ розуміють важливість виходу за межи традиційного формату та активної праці в мережі Інтернет. Так, з 10 кримських районних видань, що перемогли у конкурсі на створення власного WEB-сайту, 9 представлені у мережі Інтернет, а у 6 видань регулярно оновлюється контент. З 20 районних видань Півдня України, що перемогли у конкурсі, 20 представлені у мережі Інтернет, а у 10 видань регулярно оновлюється контент. Більш детальна інформація: www.gosvitlo.org.ua Більш детально про програму «Засоби масової інформації»: www.irf.ua

Лого видродження

logo-svitlo-oranzh-2x

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.