Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України» завершено

Повідомляємо, що  у квітні 2014 року проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України» закінчено. Даний проект був реалізований нашою організацією при підтримці Програми ЗМІ МФ «Відродження».

Лого

Можна говорити про значний інтерес до цього проекту зі сторону місцевих ЗМІ та НУО Північної та Східної України.

На даний момент створено  16 сайтів для друкованих місцевих ЗМІ Північної України. Постійно обновлюється інформація та змінюється контент у 11 сайтів. Обласні інформаційні агентства користуються інформацією з сайтів районних газет, створених у рамках цього проекту.

Показник в 11 сайтів (з 16 створених), на яких з самого початку проекту постійно обновлюється контент – дуже високий. Це свідчить про підняття ефективності праці організаторів проекту та про вдосконалення методик навчання представників газет навичкам адміністрування сайтів.

Також важливим показником  розвитку проекту є застосування учасниками проекту нових технологій співпраці з аудиторією. Наприклад, керівники газети «Вісті Борзнянщини» (visbor.org.ua, Чернігівська область) розмістили на своєму сайті on-line радіо  Борзнянського району. Крім того, велика кількість газет створили свої сторінки в соціальних мережах.

Зараз низка районних та сільських ЗМІ з Півночі України мають можливість презентувати свій власний контент в Інтернет просторі України, та мають певну площадку  для публікації своїх статей, розміщення новин і взагалі обміну вільними думками.

Крім того, даний процес (впровадження районних / сільських газет в Інтернет простір), актуальний не лише для Півночі України, але і для всієї України, і реалізація подібних проектів є серйозним чинником у контролі громад за діями (або бездіяльністю) органів місцевої влади та управління ними.

IMG_0737

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.