Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Громадська організація «Світло» запрошує активних студентів з Запорізької,  Миколаївської,  Херсонської  та Харківської областей до участі у освітньої поїздці до міста Львів.

Мета поїздки – обмін досвідом щодо найвдаліших практик студентського самоврядування. Поїздка відбудеться у рамках проекту «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень» при підтримці Посольства США в Україні.

Навчальна поїздка буде містити  ряд світних та культурних заходів: знайомство зі структурою студентського самоврядування м. Львів, зустрічі з місцевою львівською владою та активістами зі студентського самоврядування Львівських університетів, екскурсії по місту та  інше.

Поїздка відбудеться в період з 21  по 25 квітня. Усі затратити компенсують організатори: вартість залізничних квитків, проживання, харчування.

Бажаючи взяти участь у поїздці повинні надіслати мотиваційний лист на адресу gosvitlo@gmail.com до 16 квітня 2015р. та коротко описати свій досвід у сфері студентського самоврядування та власне бачення перспектив розвитку  студентського самоврядування.

Превага буде надана випускникам тренінгів «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень», які  ГО «Світло» проводила наприкінці 2014 року для студентів ВНЗ Запорізької,  Миколаївської,  Херсонської  та Харківської областей. Також перевага буде надана учасникам молодіжного руху «Студентська Рада – студентська влада».

Кінцевий список  учасників поїздки буде оголошенний не пізніше 17 квітня. Кінцева програма поїздки буде надіслана  відібраним учасникам на електрону пошту не пізніше 20 квітня.

З усіх питань, пов’язаних з поїздкою, можна звертатися за тел. +380 95 372 91 79 або писати на адресу gosvitlo@gmail.com. Для найактивніших учасників поїздки у травні 2015р. буде оголошений конкурс міні-проектів, у рамках якого будуть підтримані 2 найбільш  вдалих проекти, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.

lviv_ukraine-wallpaper-1680x1050-1[1]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.