Український центр громадянських ініціатив «Світло»

21-25 квітня Львів  з відкритими обіймами зустрів  студентів-учасників проекту “Студентська Рада – студентська влада ”

Активна молодь на власні очі побачила які можливості впливу на владу має львівське самоврядування . Зустрічі з молодіжним мером м. Львів, менеджерами Львівського муніципалітету, активістами зі студентського самоврядування Львівського Національного та Українського Католицького університетів надихнули учасників поїздки активніше захищати свої права та впливати на владу у свої громадах та ВНЗ.

Велике значення мала культурна програма. Учасники поїздки презентували Південні, Північні та Східні області України. Як відомо, в цих областях найбільш поширенні негативні міфи щодо Західної України. Тому спілкування з пересічними мешканцями Львова було дуже важливим для учасників поїздки. Студенти, що по-іншому уявляли собі життя у громадах Західної України, відмовилися від стереотипів та вподобали стиль життя львів’ян.

Важливою для учасників, стала участь з львівськими активістами у волонтерській акції «Зробимо Україну чистою». Спільна праця зближує, тому учасники поїздки знайшли нових друзів та домовилися з ними про спільні поїздки влітку до громад Південної Украйни.

Також для учасників була надана унікальна можливість – конкурс міні-проектів, у рамках якого будуть підтримані 2-3 найбільш вдалих, спрямованих на розвиток студентського самоврядування. Для учасників це вдала нагода почати власний шлях по розвитку молодіжного самоврядування у своїй громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.