Український центр громадянських ініціатив «Світло»

Тренінг для студентів на тему: «Розвиток молодіжного самоврядування в ВНЗ Донецької області в контексті демократичних перетворень»

ЗАПРОШЕННЯ

Громадська організація “Український центр громадянських ініціатив “Світло” (м.Київ) проводить 23-го вересня (П’ятниця) 2016р. у м. Маріуполь тренінг для студентів на тему: «Розвиток молодіжного самоврядування в ВНЗ Донецької області в контексті демократичних перетворень».

 

Програма тренінгу «Студентський активізм та самоврядування» містить наступні компоненти:

  1. Студентське самоврядування (далі – СС) та органи студентського самоврядування (далі – ОСС).
  2. Правові та організаційні аспекти діяльності студентського самоврядування у вищому навчальному закладі.
  3. Вплив органів студентського самоврядування на організацію навчального процесу і якість освіти.
  4. Студентські медіа.
  5. Project Building – структура соціальних проектів.
  6. Ресурси та фінансування ОСС.
  7. Мотивація та активізація студентів.
  8. Резюме.

Тренер: Юлія Мархель, президент ГО “Let’s do it, Ukraine”, координатор акції “Зробимо Україну чистою разом”, Всеукраїнський Форуму «Взаємодії і розвитку», Всеукраїнського екологічного фестивалю “Ч?СТОFEST”.

Найактивніші учасники тренінгу будуть мати нагоду прийняти участь у освітній поїздці до ВНЗ м. Львова для обміну досвідом щодо найвдаліших практик молодіжного самоврядування (орієнтовно з 11 по 15 жовтня 2016р.). Також для них буде проведено Конкурс міні-грантів, у рамках котрого будуть підтримані три найбільш  вдалих проекти, що спрямовані на розвиток молодіжного  самоврядування.

Тренінг відбувається у рамках проекту  «Демократизація освіти в Донецької області шляхом розвитку молодіжного  самоврядування», реалізацію якого ГО «Світло» почала у квітні 2016 року.  Проект реалізується при підтримці Посольства США  в Україні.

Тривалість тренінгу: 5 годин (з перервою на каву-брейк) з 12.00 до 17.00.

Адреса проведення:  м. Маріуполь, Регіональний навчальний центр бізнес-навичок «Приазов’є» при ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», проспект Металургів, 54; 11 корпус ДВНЗ «ПДТУ» (перетин вул. Університетської та пр. Металургів), вхід з вул. Університетської.

Запрошуємо зареєструватися на безкоштовний захід за наступним посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsqsTV4qnqdFFg0NzVVxxc_FoIPr4NZFSH4_me2-VNdEWloA/viewform , на питання отримати відповіді можливо у координаторів по Маріуполю:  Лук’яненко Олени (+38-096-34-98-182),  Куровської Альони (+38-067-977-62-58, +38-066-214-17-67) або написавши на електронну скриньку snt@pstu.edu.priglashenie-mariupol

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про нас

ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло»
— неприбуткова незалежна громадська організація створена в 2005 році. В організації на постійної основі працює 5 осіб. Організація об’єднує близько 100 волонтерів. Географія проектів що реалізує ГО «Світло» охоплює Південні та Східні області України. За останні 5 років при підтримці міжнародних донорів ГО «Світло» реалізувала 20 суспільно важливих проектів.